אודות עציוני מערכות

חברת עציוני מערכות הוקמה בשנת 2012 על ידי האחים מעוז והדר עציוני, ממושב רם און שבחבל תענך. מעוז עציוני המשמש כמנכ"ל הינו מהנדס תוכנה בעל 15 שנות ותק בתחומי התוכנה והבקרה. לאורך השנים הוביל מעוז ופיתח פרויקטים רבים בתחומי החקלאות והתעשייה המבוקרת, כגון מערכות מיון ממוחשבות של פירות וירקות, ומערכות שקילה קומבינטוריות. הדר עציוני המשמש כמנהל הייצור והתפעול בחברה, הינו בעל ותק של 10 שנים בבניית מערכות חשמל, וניהל במשך 6 שנים את הפרויקטים החכמים של מפעלים כדוגמת מטרוניקס, DC וטמבור נהרייה. זאת בנוסף על הקמת עשרות מערכות סולאריות ביתיות ועסקיות.

חדשנות שהובילה להצלחה

כמו פיתוחים טכנולוגיים רבים, גם חברת עציוני מערכות נולדה מתוך צורך ורצון לשפר אמצעים קיימים. לאחר שרכשו מערכת סולארית פרטית ביקשו האחים עציוני למקסם את יכולת ייצור החשמל שלה, אך גילו כי בישראל אין מענה הולם לצרכיהם. לכן החלו ללמוד את הנושא ולתכנן מערכת סולארית עוקבת שמש, ולאחר שהוציאו אישורים מתאימים הותקנה המערכת על גג המשק שבבעלותם. פעולתה החדשנית והמוצלחת של המערכת הביאה להתעניינות גדולה, ולפניות רבות לייצור מערכות נוספות. שנה לאחר התקנת המערכת הפרטית במשקם כבר התקינו האחים עציוני עשרות מערכות ביתיות ובינוניות, בעוד לקוחותיהם נהנים משירות מקצועי ומשיפור תפוקת מערכותיהם בכ- 25% בממוצע שנתי.

 

שירותי הסבה מאלף ועד תו

כיום מעסיקה עציוני מערכות צוות עובדים מיומן ומנוסה, ומספקת שירותי הסבת מערכות סולאריות לעוקבות שמש במספר שלבים עיקריים:

  • ביקור של מהנדסים באתר הלקוח ולקיחת נתוני המערכת.
  • תכנון וסימולאציה במחלקת הנדסה להתאמת המערכת לגג.
  • הצגת סקר ללקוח המפרט פתרונות תפוקה אופטימאליים.
  • הוצאת אישורים והיתרים מהגורמים הרלבנטיים.
  • תהליך ייצור ובנייה במפעל החברה.
  • פירוק המערכת הקיימת והרכבת הקונסטרוקציה החדשה.
  • הרכבת הפאנלים הקיימים מחדש.

יש לציין כי אנו מספקים פתרונות מותאמים גם לגגות בעלי מאפיינים שאינם קלאסיים להרכבת מערכות עוקבות שמש. 

 

עובדים למען הלקוחות

חברת עציוני מערכות שואפת להעניק לכל לקוח פתרון מיטבי, אשר יוביל לתפוקה מקסימאלית של המערכות הסולאריות שבבעלותו. לכן, אנו מלווים את לקוחותינו באופן קרוב ומתוך אחריות מלאה לכל אורך תקופת ההתקשרות, ומציגים בפניהם פתרונות מותאמים לצרכיהם ולתנאי השטח. בנוסף, מלאכת ההתקנה מתבצעת באופן הדרגתי עד 14 ימי עסקים, כך שההפסד הכספי של ייצור המערכת אינו עולה על שבוע עבודה. שירותינו ניתנים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, הזוכים במערכת אמינה שמביאה את ייצור החשמל לרמה אופטימאלית, ואשר תשרת אותם נאמנה לאורך זמן רב.